O mnie

Kliknij, aby poznać rytuały

Żyjemy w nowoczesnym świecie, jesteśmy co raz bardziej zabiegani, dlatego nie zastanawiamy się nad tym, że wszystko, co nas otacza, jest energią. Pochodzę z rodziny, w której od pokoleń zajmowano się tym, czego czasem nie jesteśmy w stanie pojąć, bo nie można tego dotknąć, zobaczyć, wziąć w rękę. Czyli MAGIĄ, Energią, która jest bytem niewidzialnym. Kiedyś było inaczej…

Moja babcia była szeptuchą na jednej z polskich wsi. Ustawiały się do niej kolejki ludzi z różnymi problemami. Do późnej starości, dokąd starczyło sił, pomagała ludziom uporać się z ich problemami. Kiedy zbliżał się schyłek Jej życia (o czym doskonale wiedziała), postanowiła przekazać tą wiedzę mojej mamie. Taka skarbnica wiedzy nie mogła przepaść, ulec unicestwieniu, zapomnieniu. To dar, który posiada niewiele osób i dlatego byłoby to niepowetowaną stratą, gdyby moja mama nie zechciała kontynuować i rozwijać swojego daru. Mama rozwinęła swoje zdolności, stawiała również ludziom w potrzebach karty, z wysoką skutecznością.
Nadeszła pora na mnie…

Od najmłodszych lat wiedziałam, po prostu czułam, że nie mogę i nawet nie chcę zajmować się niczym innym. Najpierw uczyłam się wszystkiego od mojej mamy, potem z ksiąg (jedna, najważniejsza Księga Magii jest w mojej rodzinie od pokoleń) aż wreszcie trafiłam pod skrzydła bardzo cenionego szamana, który wytrwale przekazywał mi swoją wiedzę i umiejętności. Choć zmarł już wiele lat temu, na zawsze będę mu wdzięczna za umiejętności, jakie u mnie rozwinął, pogłębił.
Dziś, w dobie cyfryzacji, internetu oraz nowoczesnych rozwiązań, mogę oferować swoje usługi większemu gronu osób, niż moi przodkowie. Dlatego też oferuję Wam skorzystanie z różnych uroków. Każdy z nich jest mojego autorstwa, oczywiście zgodnie ze sztuką Magii, wykonywany i modyfikowany jest pod każdy przypadek, problem i osobę. W świecie profesjonalnej ezoteryki nie ma schematów, nie ma ustalonych ilości dni, jak długo Rytuał ma trwać. Dlatego też najpierw analizuję dany problem konkretnej osoby, dobieram odpowiedni Rytuał, konsultuję całość z osobą zamawiającą i po decyzji pozytywnej przystępuję do pracy.

I teraz NAJWAŻNIEJSZE: podchodzę do mojej pracy profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem, dlatego też zgodnie ze sztuką Magii, żeby rytuał miał największe szanse powodzenia, muszą Państwo połączyć się z energią, dlatego też po zakończonym przeze mnie Rytuale, otrzymujecie ode mnie przesyłką świece, których używam podczas swojej pracy nad Państwa przypadkiem. Należy je dopalić. Czasem jest to talizman, czasem lusterko, wszystko zależy od danego Rytuału i przypadku. Jednak wszystkie Rytuały łączy jedno: MUSZĄ PAŃSTWO POŁĄCZYĆ SIE Z
ENERGIĄ RÓWNIEŻ. Tylko wówczas praca nad Rytuałem ma sens. I tylko taki jest prawdziwy i zgodny ze sztuką!. Wszelkie instrukcje oczywiście dostajecie Państwo ode mnie. Przesyłka może być nadana do paczkomatu lub też na Państwa adres domowy, w dyskretnej przesyłce.

Zapraszam do kontaktu również osoby mieszkające za granicą, nadanie paczki nie stanowi problemu a chęć pomocy i radość z czyjegoś szczęścia-bezcenna.

Zapraszam do kontaktu

paulina@rytual-urok-milosny.pl

Porozmawiajmy na Messengerze

    lub przez formularz kontaktowy