Rytuał Czarne Wesele

Szczegóły rytuału:

Ten Rytuał jest jednym z najpotężniejszych Rytuałów w „czarnej Magii”. Wymaga bardzo dużego zaangażowania jak i stworzenia specjalnego ołtarza rytualnego, przypominającego kościelny, stąd nazwa. Do jego odprawienia używa się wielu przedmiotów. Jest dedykowany osobom, które są najbardziej pewne co do wyboru wybranka/ki, ponieważ moc tego Rytuału działa do końca życia. Jego moc rozwija się stopniowo. Wybranek/ka zaczyna myśleć o nas, wszelkie negatywne zdarzenia przestają mieć dla niego/niej jakąkolwiek wartość. Następnie rozwija się więź emocjonalna. Kiedy Rytuał wszedł już w taki etap, szybko dochodzi pożądanie, nasz wybranek/ka pragnie spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, uczestniczyć w Twoim życiu. Wszystkie etapy tego rytuału mogą stworzyć związek do końca życia oparty na silnych, pozytywnych emocjach, odsuwaniu od Was potencjalnych osób trzecich. Jest to Rytuał, który działa niezależnie od woli drugiego człowieka, podobnie jak spętanie miłosne, jest jednak o wiele silniejszy. Dlatego też jest polecany osobom bardzo zdeterminowanym, które darzą uczuciem osobę, lecz bez wzajemności lub wybranek/ka nie odwzajemnia tak silnego uczucia, które mogłoby przerodzić się w związek, jeśli są osoby trzecie, które należałoby odsunąć lub też chcą stworzenia bardzo silnego związku z wybrankiem/ką. Skutki tego Rytuału bardzo trudno jest cofnąć, dlatego też jest on dedykowany tylko i wyłącznie osobom, które bardzo dobrze przemyślały wybór swojej drugiej połówki. Jeśli po zadziałaniu tego Rytuału doszłabyś do wniosku, ze to jednak nie ten człowiek, z którym chcesz dzielić życie i będziesz chciała tą osobę opuścić, osoba, na którą jest on rzucony może nigdy nie pogodzić się z utratą Ciebie i będzie robić wszystko, żeby Cię odzyskać pomimo Twojego braku akceptacji tej osoby czy po prostu braku chęci kontynuowania tego związku.

Ten Rytuał trwa od 14-25 dni, nie stosuję schematów, ponieważ każdy przypadek jest inny i żaden schemat tu nic nie da. Tak, jak każdy człowiek jest inny, tak jego historia również, dlatego podchodzę do każdej osoby indywidualnie, ale zawsze z wielką empatią i zaangażowaniem. Jeśli jednak zdecydujesz się, po mojej części pracy wysyłam Ci odpowiednią świecę, którą używałam na moim ołtarzu do dopalenia w domu oraz inne małe części przedmiotów, które były niezbędne do prawidłowej pracy z Rytuałem. Twoja naprawdę mała praca to wkład w Rytuał i ma ogromne jak i niezbędne znaczenie w jego powodzenie, ponieważ zgodnie ze sztuką Magii musisz się z nim połączyć i wyzwolić swoją energię. Wtedy i tylko wtedy powodzenie Rytuału ma największe szanse na powodzenie! To przecież Ty jesteś tą osobą, która jest najbardziej zaangażowana uczuciowo i mentalnie. A dla mnie Twoje szczęście jest zwieńczeniem mojego ogromu pracy dla Ciebie jak i energii, którą wkładam, co czasem prowadzi do dużego wyczerpania fizycznego. Dlatego też tym wyróżniam się wśród innych rytualistów, którzy pomijają Cię w swoich pracach a uwierz, że to właśnie Twoja energia jest tu na końcu najważniejsza. Otrzymujesz ode mnie wszelkie instrukcje, nie jest to nic skomplikowanego, przeprowadzę Cię przez całą Twoją część.

Cena: 700zł

Zapraszam do kontaktu

paulina@rytual-urok-milosny.pl

Porozmawiajmy na Messengerze

  lub przez formularz kontaktowy

  Opinie o rytuale

  Rated 5 out of 5
  2022-12-19

  Bałam się czarnej Magii, ale jak się okazało niepotrzebnie. Mój cel został osiągnięty a ja szczęśliwa.

  Aga
  Rated 5 out of 5
  2022-10-01

  Bardzo chciałam inny rytuał, lecz po propozycji przystałam na ten. I nigdy nie będę żałować.

  Tereska
  Rated 5 out of 5
  2022-07-08

  Miałam mieszane uczucia, ale na szczęście rezultat jest.

  Sonia
  Rated 5 out of 5
  2022-06-13

  Nie żałuję. Pani Paulina zasugerowała ten rytuał po wyczerpującej diagnozie. Fakt, musiałem długo czekać na efekty, ale jestem zadowolony. Coś zaczęło się ruszać i jestem pełen nadziei.

  Krystian

  Dodaj opinie o rytuale