Rytuał Feniksa

Szczegóły rytuału:

Ten Rytuał jest najsilniejszym Rytuałem. Jest dedykowany osobom, u których związek rozpadł się nawet dłuższy czas temu a uczucie jednej ze stron wygasło. Tak, jak legendarny Feniks, który odradzał się z popiołów, tak związek, który już dawno przestał istnieć, może dzięki tym działaniom odrodzić się na nowo. Jego zadaniem jest rozpalić u Twojego wybranka/ki na nowo miłość, namiętność i satysfakcjonującą stronę erotyczną. Działa przez całe życie, przy jakichkolwiek późniejszych problemach w związku, ma za zadanie odbudowywać uczucie. Jest stosowany w przypadkach zupełnie beznadziejnych, może pomóc nawet po długim czasie od rozstania. Jest tak silny, że jego zdjęcie jest bardzo trudne, dlatego też osoba zamawiająca musi mieć absolutną pewność co do swojego wyboru.

Ten Rytuał trwa 30-45 dni, nie stosuję schematów, ponieważ każdy przypadek jest inny i żaden schemat tu nic nie da. Tak, jak każdy człowiek jest inny, tak jego historia również, dlatego podchodzę do każdej osoby indywidualnie, ale zawsze z wielką empatią i zaangażowaniem. Jeśli zdecydujesz się, po mojej części pracy wysyłam Ci odpowiednią świecę, którą używałam na moim ołtarzu do dopalenia w domu. Twoja naprawdę mała praca to ogromny wkład w Rytuał i ma ogromne jak i niezbędne znaczenie w jego powodzenie, ponieważ zgodnie ze sztuką Magii musisz się z nim połączyć i wyzwolić swoją energię. Wtedy i tylko wtedy powodzenie Rytuału ma największe szanse na powodzenie! To przecież Ty jesteś tą osobą, która jest najbardziej zaangażowana uczuciowo i mentalnie. A dla mnie Twoje szczęście jest zwieńczeniem mojego ogromu pracy dla Ciebie jak i energii, którą wkładam, co czasem prowadzi do dużego wyczerpania fizycznego. Dlatego też tym wyróżniam się wśród innych rytualistów, którzy pomijają Cię w swoich pracach a uwierz, że to właśnie Twoja energia jest tu na końcu najważniejsza. Otrzymujesz ode mnie wszelkie instrukcje, nie jest to nic skomplikowanego, przeprowadzę Cię przez całą Twoją część.

Cena: 1 200zł

Zapraszam do kontaktu

paulina@rytual-urok-milosny.pl

Porozmawiajmy na Messengerze

  lub przez formularz kontaktowy

  Opinie o rytuale

  Rated 5 out of 5
  2023-01-07

  Minęło kilka tygodni po domknięciu przeze mnie rytuału i ku mojemu zdziwieniu milczący dotąd były partner odezwał się stęskniony. Dziękuję.

  Lenka
  Rated 5 out of 5
  2022-12-01

  Wszystko się udało. I to najważniejsze.

  Zuza
  Rated 5 out of 5
  2022-10-29

  Nie mogłam pogodzić się z odejściem ukochanej osoby. Wszelkie możliwe próby zawiodły. Ten rytuał miał być ostatnią deską ratunku. I udało się. Spotykamy się od nowa i czujemy się, jak para zakochanych nastolatków.

  Baśka
  Rated 5 out of 5
  2022-09-11

  Myślałem, że nic już nie pomoże. Po tylu miesiącach bez kontaktu z żoną. Rozwód wisiał w powietrzu. Jednak coś ruszyło. Coś dobrego. I rozwija się świetnie.

  Cezary

  Dodaj opinie o rytuale