Rytuał Krwi

Szczegóły rytuału:

Jeden z najpotężniejszych Rytuałów. Nie jest on przeznaczony dla każdej osoby. Jest on czasochłonny, wyczerpujący energetycznie i wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy osoby go wykonującej. Do tego Rytuału używam własnej krwi. Jest on polecany w bardzo trudnych przypadkach. Ma on za zadanie połączyć od nowa dwoje ludzi w taki sposób, żeby byli szczęśliwi tylko i wyłącznie wspólnie ze sobą. Odsuwa od Was wszelkie osoby, które Wam źle życzą. Ten Rytuał wykonuję na specjalne zamówienie, nakładam na Was również tarczę ochronną, która zabezpieczy Was przed skutkami ubocznymi Rytuału.

Ten Rytuał trwa od 7-12dni, nie stosuję schematów, ponieważ każdy przypadek jest inny i żaden schemat tu nic nie da. Tak, jak każdy człowiek jest inny, tak jego historia również, dlatego podchodzę do każdej osoby indywidualnie, ale zawsze z wielką empatią i zaangażowaniem. Jeśli zdecydujesz się, po mojej części pracy wysyłam Ci odpowiednią świecę, którą używałam na moim ołtarzu do dopalenia w domu. Twoja naprawdę mała praca to ogromny wkład w Rytuał i ma ogromne jak i niezbędne znaczenie w jego powodzenie, ponieważ zgodnie ze sztuką Magii musisz się z nim połączyć i wyzwolić swoją energię. Wtedy i tylko wtedy powodzenie Rytuału ma największe szanse na powodzenie! To przecież Ty jesteś tą osobą, która jest najbardziej zaangażowana uczuciowo i mentalnie. A dla mnie Twoje szczęście jest zwieńczeniem mojego ogromu pracy dla Ciebie jak i energii, którą wkładam, co czasem prowadzi do dużego wyczerpania fizycznego. Dlatego też tym wyróżniam się wśród innych rytualistów, którzy pomijają Cię w swoich pracach a uwierz, że to właśnie Twoja energia jest tu na końcu najważniejsza. Otrzymujesz ode mnie wszelkie instrukcje, nie jest to nic skomplikowanego, przeprowadzę Cię przez całą Twoją
część.

Cena: 900zł

Zapraszam do kontaktu

paulina@rytual-urok-milosny.pl

Porozmawiajmy na Messengerze

  lub przez formularz kontaktowy

  Opinie o rytuale

  Rated 5 out of 5
  2023-01-03

  Paczka dotarła szybko, dokończyłam rytuał zgodnie z instrukcją, uczestniczyłam w nim. I po kilku długich tygodniach mój ukochany wrócił do mnie.

  Iga
  Rated 5 out of 5
  2022-12-04

  Nie wierzyłem w magię, teraz zmieniłem zdanie.

  Natan
  Rated 5 out of 5
  2022-10-25

  Po kilku innych rytuałach ten w końcu zadziałał. Partner wrócił do mnie i planujemy wspólne zamieszkanie. Dziękuje.

  Lilka
  Rated 5 out of 5
  2022-09-14

  Trochę przerażający rytuał, ale zadziałał. I tylko to mnie obchodzi.

  Karolina

  Dodaj opinie o rytuale