Rytuał Laleczka Voodoo

Szczegóły rytuału:

Okryta złą sławą laleczka voodoo nie zawsze symbolizuje wyrządzenie komuś zła. Jest również stosowana w magii miłosnej i ma szereg zastosowań. Możemy jej moc wykorzystać do rozdzielenia Twojego wybranka z osobą trzecią, która niszczy Twój związek lub weszła między Was i odebrała Ci ukochaną osobę. Wówczas, na Twoje życzenie, możemy dołączyć jej wykonanie do innego Rytuału miłosnego, który dla Ciebie wykonam. Będzie on wówczas miał ogromną moc i miłosną, na powrót partnera i rozdzielającą na daną osobę trzecią. Laleczkę wykonuję od podstaw zupełnie sama, nie jest to kupiony rekwizyt, dlatego możesz mieć pewność, że zgodnie ze sztuką Magii będzie ona spełniała swoją rolę a jej dusza będzie potężnie zaklęta. Nie musisz niczego się obawiać, żadne zło Cię nie dosięgnie, pomimo tego, że jest to Rytuał Czarnej Magii. Zakładam na koniec tarczę ochronną na Ciebie.

Ten Rytuał trwa około 30 dni, nie stosuję schematów, ponieważ każdy przypadek jest inny i żaden schemat tu nic nie da. Tak, jak każdy człowiek jest inny, tak jego historia również, dlatego podchodzę do każdej osoby indywidualnie, ale zawsze z wielką empatią i zaangażowaniem. Jeśli zdecydujesz się, po mojej części pracy wysyłam Ci odpowiednią świecę, którą używałam na moim ołtarzu do dopalenia w domu, jak również laleczkę. Twoja naprawdę mała praca to ogromny wkład w Rytuał i ma ogromne jak i niezbędne znaczenie w jego powodzenie, ponieważ zgodnie ze sztuką Magii musisz się z nim połączyć i wyzwolić swoją energię.Wtedy i tylko wtedy powodzenie Rytuału ma największe szanse na powodzenie! To przecież Ty jesteś tą osobą, która jest najbardziej zaangażowana uczuciowo i mentalnie. A dla mnie Twoje szczęście jest zwieńczeniem mojego ogromu pracy dla Ciebie jak i energii, którą wkładam, co czasem prowadzi do dużego wyczerpania fizycznego. Dlatego też tym wyróżniam się wśród innych rytualistów, którzy pomijają Cię w swoich pracach a uwierz, że to właśnie Twoja energia jest tu na końcu najważniejsza. Otrzymujesz ode mnie wszelkie instrukcje, nie jest to nic skomplikowanego, przeprowadzę Cię przez całą Twoją część.

Cena: do uzgodnienia

Zapraszam do kontaktu

paulina@rytual-urok-milosny.pl

Porozmawiajmy na Messengerze

  lub przez formularz kontaktowy

  Opinie o rytuale

  Rated 5 out of 5
  2023-01-06

  Wszystko zaczyna się układać, jak chciałam. Trochę trzeba było czekać na efekty, ale jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

  Ala
  Rated 5 out of 5
  2022-10-01

  Podczas jednego z rytuałów na powrót dowiedziałem się, że moja była ma nowego partnera. Było ciężko. Wziąłem jeszcze ten rytuał. Po kilku tygodniach rozstali się a moja była chce do mnie wrócić.

  Marek
  Rated 5 out of 5
  2022-08-17

  Od dawna podejrzewałam męża o romans. Dobrałam laleczkę do rytuału egipskiego i nie żałuję. Rozpoczynamy na nowo a ja mam pewność, że laleczka zadziałała.

  Celina
  Rated 5 out of 5
  2022-07-07

  Ten rytuał odciął nową kobietę od mojego partnera, dla której mnie zostawił. I dobrze.

  Natala

  Dodaj opinie o rytuale