Rytuał Lustra

Szczegóły rytuału:

Lustro od czasu jego wynalezienia jest uznawane za magiczny przedmiot skupiający energię osoby przeglądającej się, otoczenia oraz skupia ono i odbija światło. Dlatego tez może być w Magii wykorzystane przez pozytywne działanie np. na odzyskanie partnera/ki lub też negatywne, np. rzucanie klątw, uroków czy też odbijanie złych energii. W dawnych czasach tylko osoby bardzo wysoko postawione jak i kapłani mogli posiadać lustro, ponieważ już wtedy wiadomo było, że lustro posiada magiczną moc. Ten Rytuał jest polecany osobom, które chcą odzyskać swojego partnera, gdy sytuacja jest ciężka a od rozstania nie minęło więcej, niż pół roku. Jest to potężny Rytuał czarnej Magii. Energia zamknięta w lustrze podczas mojej pracy jest kumulowana. Z chwilą, kiedy otrzymujesz ode mnie lusterko, przeglądając się w nim wg moich instrukcji, uwalniasz energię. Podczas tego Rytuału wykonuję również oczyszczenie i odcięcie wpływu negatywnych osób.

Ten Rytuał trwa 15-27dni, nie stosuję schematów, ponieważ każdy przypadek jest inny i żaden schemat tu nic nie da. Tak, jak każdy człowiek jest inny, tak jego historia również, dlatego podchodzę do każdej osoby indywidualnie, ale zawsze z wielką empatią i zaangażowaniem. Jeśli zdecydujesz się, po mojej części pracy wysyłam Ci odpowiednią świecę, którą używałam na moim ołtarzu do dopalenia w domu jak i lusterko z ołtarza. Twoja naprawdę mała praca to ogromny wkład w Rytuał i ma ogromne jak i niezbędne znaczenie w jego powodzenie, ponieważ zgodnie ze sztuką Magii musisz się z nim połączyć i wyzwolić swoją energię. Wtedy i tylko wtedy powodzenie Rytuału ma największe szanse na powodzenie! To przecież Ty jesteś tą osobą, która jest najbardziej zaangażowana uczuciowo i mentalnie. A dla mnie Twoje szczęście jest zwieńczeniem mojego ogromu pracy dla Ciebie jak i energii, którą wkładam, co czasem prowadzi do dużego wyczerpania fizycznego. Dlatego też tym wyróżniam się wśród innych rytualistów, którzy pomijają Cię w swoich pracach a uwierz, że to właśnie Twoja energia jest tu na końcu najważniejsza. Otrzymujesz ode mnie wszelkie instrukcje, nie jest to nic skomplikowanego, przeprowadzę Cię przez całą Twoją część.

Cena: 850zł

Zapraszam do kontaktu

paulina@rytual-urok-milosny.pl

Porozmawiajmy na Messengerze

  lub przez formularz kontaktowy

  Opinie o rytuale

  Rated 5 out of 5
  2023-01-20

  Powiem wam, że trochę to trwało, traciłam już nadzieję, musiałam wziąć wzmocnienie, Pani Paulina nie wzięła za to ani grosza! I się udało. Jestem taka wdzięczna!

  Aleksandra
  Rated 5 out of 5
  2022-12-02

  Trzeba zaufać, stosować się do instrukcji i czekać. To czekanie było najgorsze, jednak udało się!

  Magda
  Rated 5 out of 5
  2022-10-29

  Ten rytuał uratował mój związek. Niczego nie żałuję. Troszkę czekałam, nerwy były, ale najważniejsze, że jesteśmy razem i jest lepiej, niż było.

  Danusia
  Rated 5 out of 5
  2022-09-21

  Dobry kontakt, wszystko rzetelnie, i pełne szczęście.

  Elżbieta

  Dodaj opinie o rytuale