Rytuał Separacyjny

Szczegóły rytuału:

Działanie tego Rytuału ma pomóc w odcięciu się od toksycznej relacji, dzięki niemu okres odczuwania bólu i straty skrócony jest do minimum lub całkowicie odcięty. Pomaga w szybkim czasie znów ruszyć do przodu, odżyć i wyciszyć negatywne emocje w szybkim czasie. Może on pomóc otworzyć się na nową relację bez dźwigania i rozpamiętywania złych chwil, które dźwigasz na swoich barkach. Stosuje się go również w sytuacjach konfliktowych ze współpracownikiem lub sąsiadem, odcina on połączenie energetyczne i dzięki temu po prostu czujemy się lepiej a co za tym idzie, mamy siłę do większego działania i kształtowania naszego życia. Jest on również pomocny w sytuacji, gdy w Twój związek weszła trzecia osoba, kochanek lub kochanka lub ktoś, kto chce doprowadzić do zakończenia Twojego związku i robi to na wszelkie sposoby chcąc postawić na swoim lub po prostu czerpać różnorakie korzyści z rozbicia Twojego życia.

Ten Rytuał jest również pomocny, gdy Twój związek już się rozpadł a Twój wybranek/ka jest już w innym związku lecz Ty nie możesz pogodzić się ze stratą i nadal pragniesz powrotu wybranka/ki. Rytuał jest bezpieczny, oparty na białej Magii. Zależnie od sytuacji, można go przeprowadzić łącznie z innym Rytuałem, dotyczy to osób, które pragną odzyskać dawnego partnera/kę, która jest już i innej relacji. Ten Rytuał trwa 5-9 dni, nie stosuję schematów, ponieważ każdy przypadek jest inny i żaden schemat tu nic nie da. Tak, jak każdy człowiek jest inny, tak jego historia również, dlatego podchodzę do każdej osoby indywidualnie, ale zawsze z wielką empatią i zaangażowaniem. Jeśli zdecydujesz się, po mojej części pracy wysyłam Ci odpowiednią świecę, którą używałam na moim ołtarzu do dopalenia w domu. Twoja naprawdę mała praca to ogromny wkład w Rytuał i ma ogromne jak i niezbędne znaczenie w jego powodzenie, ponieważ zgodnie ze sztuką Magii musisz
się z nim połączyć i wyzwolić swoją energię. Wtedy i tylko wtedy powodzenie Rytuału ma największe szanse na powodzenie! To przecież Ty jesteś tą osobą, która jest najbardziej zaangażowana uczuciowo i mentalnie. A dla mnie Twoje szczęście jest zwieńczeniem mojego ogromu pracy dla Ciebie jak i energii, którą wkładam, co czasem prowadzi do dużego wyczerpania
fizycznego. Dlatego też tym wyróżniam się wśród innych rytualistów, którzy pomijają Cię w swoich pracach a uwierz, że to właśnie Twoja energia jest tu na końcu najważniejsza. Otrzymujesz ode mnie wszelkie instrukcje, nie jest to nic skomplikowanego, przeprowadzę Cię przez całą Twoją część.

Cena: 450zł

Zapraszam do kontaktu

paulina@rytual-urok-milosny.pl

Porozmawiajmy na Messengerze

  lub przez formularz kontaktowy

  Opinie o rytuale

  Rated 5 out of 5
  2022-12-19

  Mój współpracownik przestał mnie w końcu nękać w pracy. Odetchnęłam z ulgą.

  Sara
  Rated 5 out of 5
  2022-11-15

  Wszystko, co chciałam uzyskać, po rytuale się stało. Dziękuję.

  Wika
  Rated 5 out of 5
  2022-10-09

  Musiałam zakończyć związek, który mnie niszczył. Mam wrażenie, że właśnie dzięki rytuałowi szybko stanęłam na nogi i zaczynam żyć swoim życiem.

  Karolina
  Rated 5 out of 5
  2022-08-03

  Męczyły mnie osoby z otoczenia mojej byłej partnerki. Uprzykrzali życie, nękali. Chwilę po rytuale wszystko na szczęście się uspokoiło.

  Krzysztof

  Dodaj opinie o rytuale